O nas

     Visual Promotion to prężnie rozwijająca się agencja modelek i hostess na rynku polskim. Doświadczenie, odpowiedzialność i fachowość zapewnią Wam pełną satysfakcję podczas realizowanych przez nas projektów.

     Współpracujące z nami dziewczęta, starannie dobrane pod względem urody, kultury osobistej i znajomości języków obcych będą z pewnością profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem reprezentować Waszą Firmę, podczas różnego rodzaju akcji promocyjnych oraz event-ów. Nasze modelki i hostessy będą na pewno pomocą i ozdobą, na każdej akcji zorganizowanej przez naszą agencję dla Twojej Firmy. Współpracujemy z najpiękniejszymi modelkami i hostessami z całej Polski, a także utytułowanym uczestniczkami i finalistkami prestiżowych konkursów piękności.

     Agencja Visual Promotion współpracuje również z przystojnymi modelami i promotorami, aby móc w pełni sprostać wymaganiom klientów. Zgłoś się do nas a na pewno dobierzemy osoby idealnie pasujące do Twoich oczekiwań.Co nas wyróżnia?

nasze hostessy wyróżniają się: urodą, wysoką kulturą osobistą, kompetencją i potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji,

zawsze sami koordynujemy pracę hostess i jesteśmy w pełni dyspozycyjni,

zapewniamy jednolite stroje firmowe dla hostess, transport oraz dokumentację fotograficzną,

hostessy posiadają doświadczenie oraz dobrą znajomość języków obcych,

niektóre z naszych hostess posiadają aktualne badania dopuszczające do kontaktów z żywnością oraz szkolenie w zakresie BHP i PPoż. wymagane przez supermarkety,

po każdej akcji promocyjnej hostessy wypełniają szczegółowe raporty, które są podpisywane i ostemplowane przez kierowników stoisk hipermarketów,

gwarantujemy przeszkolenie hostess pod kątem firmy, produktu lub imprezy wraz z przekazaniem materiałów promocyjnych.